Májová liga 19


Termín:
01.05.2020 - 02.06.2020
Počet týmů:
16
Komisař:
TheShow 2019 CZ
Verze hry:
MLB TheShow19
Herní mód:
MLB

Datumy a časy jsou rozpisu zápasů jen orientační. Datum je vždy koncové datum v termínu daného kola.

Přihlášené týmy

Název týmu Celé jméno PSN ID Stát
Jan Cacák (Kotlářka) Jan Cacák honzacac
Jan Černecký (Eagles) Jan Černecký cernascernas
Jindřich Adamus (Klasik) Jindřich Adamus Jindrich_7
Lukáš Polgár (Foxes) Lukáš Polgár Polydada
Martin Špimr (SaBaT) Martin Špimr gast2299
Mathias Schwarzinger (Hroši) Mathias Schwarzinger nimat2462
Max Prejda (Kotlářka) Max Prejda blseal2142
Tomáš Klodner (Olympia) Tomáš Klodner family_klod

Rozpis & výsledky


základní část

Datum Čas Zápas Výsledek
01.05.2020 14:00 Jindřich Adamus (Klasik) vs. Tomáš Klodner (Olympia) 3:6
01.05.2020 22:00 Mathias Schwarzinger (Hroši) vs. Jan Černecký (Eagles) 4:3
02.05.2020 20:00 Lukáš Polgár (Foxes) vs. Max Prejda (Kotlářka) 12:1
02.05.2020 20:00 Jan Cacák (Kotlářka) vs. Martin Špimr (SaBaT) 9:4
04.05.2020 18:30 Tomáš Klodner (Olympia) vs. Mathias Schwarzinger (Hroši) 1:2
04.05.2020 19:00 Martin Špimr (SaBaT) vs. Jan Černecký (Eagles) 3:8
04.05.2020 21:00 Jan Cacák (Kotlářka) vs. Lukáš Polgár (Foxes) 1:2
05.05.2020 14:05 Max Prejda (Kotlářka) vs. Jindřich Adamus (Klasik) 0:10
05.05.2020 21:30 Jan Černecký (Eagles) vs. Tomáš Klodner (Olympia) 5:0
08.05.2020 19:00 Lukáš Polgár (Foxes) vs. Martin Špimr (SaBaT) 6:0
09.05.2020 17:30 Jindřich Adamus (Klasik) vs. Jan Cacák (Kotlářka) 6:1
09.05.2020 20:30 Mathias Schwarzinger (Hroši) vs. Max Prejda (Kotlářka) 7:6
10.05.2020 09:00 Max Prejda (Kotlářka) vs. Jan Černecký (Eagles) 1:11
10.05.2020 19:00 Jan Cacák (Kotlářka) vs. Mathias Schwarzinger (Hroši) 1:8
10.05.2020 21:15 Lukáš Polgár (Foxes) vs. Jindřich Adamus (Klasik) 4:6
11.05.2020 21:00 Mathias Schwarzinger (Hroši) vs. Lukáš Polgár (Foxes) 1:2
11.05.2020 21:00 Martin Špimr (SaBaT) vs. Tomáš Klodner (Olympia) 1:4
13.05.2020 12:00 Jan Černecký (Eagles) vs. Jan Cacák (Kotlářka) 9:1
15.05.2020 20:00 Tomáš Klodner (Olympia) vs. Max Prejda (Kotlářka) 10:2
16.05.2020 20:00 Jan Cacák (Kotlářka) vs. Tomáš Klodner (Olympia) 1:0
18.05.2020 21:00 Lukáš Polgár (Foxes) vs. Jan Černecký (Eagles) 3:7
20.05.2020 20:00 Martin Špimr (SaBaT) vs. Max Prejda (Kotlářka) zruš.
20.05.2020 20:00 Jindřich Adamus (Klasik) vs. Martin Špimr (SaBaT) 9:1
20.05.2020 20:00 Jindřich Adamus (Klasik) vs. Mathias Schwarzinger (Hroši) 3:7
22.05.2020 13:00 Jan Černecký (Eagles) vs. Jindřich Adamus (Klasik) 3:5
24.05.2020 20:00 Max Prejda (Kotlářka) vs. Jan Cacák (Kotlářka) 0:8
24.05.2020 20:00 Tomáš Klodner (Olympia) vs. Lukáš Polgár (Foxes) 2:3
24.05.2020 20:00 Mathias Schwarzinger (Hroši) vs. Martin Špimr (SaBaT) zruš.
31.05.2020 20:00 Mathias Schwarzinger (Hroši) vs. Jindřich Adamus (Klasik) zruš.

    V P % Streak
1. Mathias Schwarzinger (Hroši) 5 1 0.833 W1
2. Jan Černecký (Eagles) 5 2 0.714 L1
2. Jindřich Adamus (Klasik) 5 2 0.714 W2
2. Lukáš Polgár (Foxes) 5 2 0.714 W1
5. Jan Cacák (Kotlářka) 3 4 0.429 W2
5. Tomáš Klodner (Olympia) 3 4 0.429 L2
7. Martin Špimr (SaBaT) 0 5 0.000 L5
8. Max Prejda (Kotlářka) 0 6 0.000 L6

SF1

Datum Čas Zápas Výsledek
27.05.2020 20:40 Mathias Schwarzinger (Hroši) vs. Lukáš Polgár (Foxes) 1:0

SF2

Datum Čas Zápas Výsledek
28.05.2020 20:00 Jindřich Adamus (Klasik) vs. Jan Černecký (Eagles) 8:2

3M

Datum Čas Zápas Výsledek
31.05.2020 20:00 Jan Černecký (Eagles) vs. Lukáš Polgár (Foxes) 2:1

FIN

Datum Čas Zápas Výsledek
31.05.2020 20:00 Mathias Schwarzinger (Hroši) vs. Jindřich Adamus (Klasik) 0:6
01.06.2020 20:00 Jindřich Adamus (Klasik) vs. Mathias Schwarzinger (Hroši) 6:2

konečné pořadí

1. Jindřich Adamus (Klasik)
2. Mathias Schwarzinger (Hroši)
3. Jan Černecký (Eagles)
4. Lukáš Polgár (Foxes)
5. Jan Cacák (Kotlářka)
6. Tomáš Klodner (Olympia)
7. Martin Špimr (SaBaT)
7. Max Prejda (Kotlářka)